Víkendy s jógou

Víkend s jógou v Mariánských Lázních – hotel Krakonoš

Udělejte si víkend pro sebe a pojeďte si zacvičit jemnou ženskou jógu pod mým vedením do příjemného lázeňského hotelu. 

Hotel Krakonoš má jedinečnou polohu. Nachází se nad městem Mariánské Lázně – v přírodě a zároveň nedaleko města.
V jeho bezprostřední blízkosti se nachází kabinková lanovka vedoucí do centra města a také známý Park miniatur významých českých staveb. (Určitě doporučuji navštívit.)

V ceně je zahrnuta polopenze. Snídaně je formou švédského stolu. Dále volný vstup do hotelového bazénu a cvičení jógy (vždy ráno a večer).  Mezi tím je osobní volno.

Společně se setkáme na hodinových lekcích jógy, obvykle v pátek večer, v sobotu ráno, v sobotu večer a v neděli ráno. (Při prodlouženém víkendu navíc ve čtvrtek večer a v pátek ráno.) Mezitím je čas na individuální program. Cvičení je vedeno v mírném, spíše až terapeutickém tempu a je cílené na ženské zdraví, krásu a omlazovací techniky (vhodné i pro úplné začátečníky bez předchozí zkušenosti s jógou).

U prodlouženého víkendu se navíc bude jednat o speciální zaměření k nápravě držení těla, návyků vedoucí ke zdraví a kráse těla a obličeje včetně speciálních omlazovacích technik, k vysvětlení a pochopení procesů „stárnutí“ těla. Půjde vlastně o jedinečný ucelený systém o šesti hodinových lekcích.

Pobyt je vhodný i pro manželské páry, tedy pro jednu cvičící a druhou necvičící osobu.

Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s koupelnou a WC.
Pokud se přihlásíte sama a nevyjde k vám nikdo do páru, kdo má zájem o spolubydlící, pak je nutné počítat s výše zmíněným příplatkem.

V ceně není zahrnut příplatek za jednolůžko (obvykle 350,-/noc), individuální lázeňské procedury, hlídané parkoviště (obvykle 100,-/auto/noc) a místní lázeňský poplatek. Procedury lze dokoupit až na místě a jsou prováděny přímo v suterénu hotelu. Není třeba nikam docházet.

Doprava tam i zpět vlastní.

Prodloužený víkend
27. – 30. říjen 2022
Cena 3750,- (garantovaná do 31. srpna)


K přihláškám tudyFinanční a storno podmínky:

Záloha – Kč 550,-  nebo 600,- dle termínu se hradí bezprostředně po přihlášení. Teprve její úhradou je přihláška platná.
Doplatek – se hradí 1 měsíc před začátkem pobytu.

Zrušení zájezdu méně než 35 dnů před začátkem pobytu – storno poplatek ve výši zálohy.
Méně než 14 dnů – storno poplatek ve výši 50% ceny pobytu
Méně než 7 dnů – storno poplatek ve výši 100% ceny pobytu.

<<zpět na úvodní stranu