Víkendy s jógou

Víkend s jógou v Mariánských Lázních – hotel Krakonoš

10. – 12. září 2021  (aktuálně pobyt  OBSAZEN – přihlásit se lze jen jako náhradník)Udělejte si víkend pro sebe a pojeďte si zacvičit jemnou ženskou jógu pod mým vedením do příjemného lázeňského hotelu. 

Hotel Krakonoš má jedinečnou polohu. Nachází se nad městem Mariánské Lázně – v přírodě a zároveň nedaleko města.
V jeho bezprostřední blízkosti se nachází kabinková lanovka vedoucí do centra města a také známý Park miniatur významých českých staveb. (Určitě doporučuji navštívit.)

V ceně je zahrnuta polopenze. Snídaně je formou švédského stolu. Dále volný vstup do hotelového bazénu a 4 x cvičení jógy.  V ceně není zahrnut příplatek za jednolůžko (obvykle 350,-/noc), individuální lázeňské procedury, hlídané parkoviště (obvykle 100,-/auto/noc) a místní lázeňský poplatek. Procedury lze dokoupit až na místě a jsou prováděny přímo v suterénu hotelu. Není třeba nikam docházet.

Společně se setkáme na hodinových lekcích jógy, obvykle v pátek večer, v sobotu ráno, v sobotu večer a v neděli ráno. Mezitím je čas na individuální program. Cvičení je vedeno v mírném, spíše až terapeutickém tempu a je cílené na ženské zdraví. (Je vhodné i pro úplné začátečníky.)

Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s koupelnou a WC.
Pokud se přihlásíte sama a nevyjde k vám nikdo do páru, kdo má zájem o spolubydlící, pak je nutné počítat s výše zmíněným příplatkem.

Doprava tam i zpět vlastní.

Cena – 2350,- Kč

K přihláškám tudy


Finanční a storno podmínky:

Záloha – Kč 500,- bezprostředně po přihlášení
Doplatek – Kč 1850,- nejpozději1 měsíc před začátkem pobytu

Zrušení zájezdu méně než 35 dnů před začátkem pobytu – storno poplatek ve výši zálohy.
Méně než 14 dnů – storno poplatek ve výši 50% ceny pobytu
Méně než 7 dnů – storno poplatek ve výši 100% ceny pobytu.

<<zpět na úvodní stranu