Audio lekce


Jedná se o cvičební audio lekce, které jsem „namluvila“ v době „Lockdownu“, když jsme se nemohli scházet u mne v tělocvičně, ale řekla jsem si, že když už jsou na světě, tak je veřejně vystavím. Mohou totiž posloužit jako dobrá alternativa domácího cvičení.
Lekce jsou ve velmi mírném, až statickém tempu a jsou zaměřeny na vnímání vlastního těla a dechu.

Koupit si je můžete zde.

Postup:

  • Odkazem budete přesměrování na můj e-shop www.blankawinterova.cz, kde se vám nabídka lekcí zobrazí. Jedná se o čtyři balíčky. Tři z nich jsou po dvou kratších lekcích, čtvrtý s lekcí hodinovou.
  • Jste-li cvičencem mého studia a máte platnou permanentku, zvolte způsob platby „Předem na účet“. Pochopitelně nic neplaťte a já vám za tento balíček strhnu jeden kredit (Kč 100,-) z vaší permanentky.
  • Nemáte-li platnou permanentku a nebo vůbec nejste-li cvičencem mého studia – a přesto si chcete cvičení vyzkoušet, můžete lekci uhradit jakýmkoliv nabízeným způsobem (předem na účet, kartou, rychlým převodem ..).
  • Lekce vám budou poté odeslány na mailovou adresu, kterou uvedete v procesu objednávky přes službu Úschovna, odkud si ji můžete stáhnout.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s